Новини з Австрії

В Австрії нетверезий водій спричинився до ДТП, у якому загинув 16-річний підліток

В Австрії 31-річний чоловік зіткнувся у п’ятницю ввечері на трасі B46 в районі Містельбах з автомобілем, у якому сиділи троє молодих людей.

Аварія була настільки серйозна, що всі учасники отримали серйозні травми. Пізніше у лікарні помер 16-річний підліток.

За даними поліції, чоловік виїхав на зустрічну смугу невдовзі після опівночі між Гавайнсталем і Містельбахом і там лоба в лоба врізався в іншу машину. Після цього авто, в якому сиділи 18-річний та двоє 16-річних, викинуло в кювет. Інші учасники дорожнього руху змогли звільнити трьох пасажирів до того, як машина спалахнула.

Всі учасники аварії отримали серйозні травми і були доставлені до державних клінік у Холлабрунні та Містельбаху, а також до травмпункту у Відні-Мейдлінгу. Також використовувався вертоліт швидкої медичної допомоги Christophorus 2. Однак 16-річний підліток із району Містельбах помер від важких травм у лікарні.

Поліція повідомила, що тест на алкоголь у 31-річного чоловіка був позитивний. Про нього буде заявлено до прокуратури Корнойбурга та районної влади Містельбаха після завершення розслідування. Як і двоє інших тяжко поранених, чоловік родом із району Гензерндорф.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України