Новини з Австрії

В Австрії нападник з ножем намагався пограбувати супермаркет через важке фінансове становище

У п’ятницю вдень 49-річний чоловік, озброєний ножем, хотів пограбувати супермаркет у Граці, але зазнав невдачі завдяки сміливим діям свідків. Покупці затримали чоловіка, він заарештований і перебуває під вартою.

Після цього шокового досвіду касирці довелося обходжувати в центрі кризового втручання: це сталося в п’ятницю, незадовго до 13:30, коли в супермаркеті на Sparbersbachgasse у Граці перед нею раптово з’явилася людина в масці! Обличчя було закрито вовняним каптуром з прорізами, а в руці у злочинця був ніж, яким він погрожував 20-річній дівчині. “Geld her, Geld her”, – зажадав він на штирійському діалекті.

Але дівчина не змогла відкрити касу — без платіжної операції це неможливо — і втекла до торгової зали, де була колега. 36-річний чоловік кинувся вперед, а грабіжник усе ще стояв із оголеним ножем.

Але двох особливо сміливих покупців ніхто не очікував: вони підкралися до злочинця ззаду, використали ефект несподіванки та напали на нього. У результаті їм разом із співробітником магазину вдалося повалити чоловіка на землю, відібрати у нього ніж та фіксувати до прибуття на місце поліції та затримання підозрюваного.

Пограбування таким чином вдалося запобігти, на щастя, все обійшлося так, що ніхто не постраждав. Але поліція знаходить попереджувальні слова: «Ми раді громадянській мужності та пильності населення», — каже прес-секретар Крістоф Гриль. «Але, будь ласка, завжди дійте обережно та обдумано. Найкраще викликати поліцію».

Підозрюваний — раніше бездоганний 49-річний чоловік, і мотивом він назвав своє «важке фінансове становище». Зброєю нападу був кухонний ніж.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України