Новини з Австрії

В Австрії найближчими днями знову очікуються екстремально сильні снігопади

У неділю в Австрію очікуються сильні снігопади, у понеділок очікуєтсья сонячний день

Сильний снігопад продовжує викликати хаос в Австрії. І навіть сьогодні полегшення не видно. Це призведе до проблем із дорожнім рухом, особливо на початку семестрових канікул.

ÖAMTC прогнозує, що вже в суботу вдень на магістральних дорогах Відня стане важче на дорозі. Лижники у західній Австрії також мають викликати серйозні пробки. У Відні, Тіроле, Форарлберзі, Нижній Австрії, Бургенланді та Каринтії оголошено червоний рівень попередження.

У четвер сильний снігопад уже спричинив затримки руху по всій Австрії. Ланцюги протиковзання обов’язкові на багатьох дорогах. ÖAMTC повідомив, що постраждали швидкісна автомагістраль Арльберг (S16), Мюльфіртлер-штрассе (B310) у районі Фрайштадта, Качберг-штрассе (B99) та численні державні дороги, особливо у Верхній та Нижній Австрії. У Нижній Австрії та Штирії для евакуації транспортних засобів було розгорнуто пожежні команди.

Через складні дорожні умови дороги були перекриті через вантажівки, що застрягли, у тому числі автобан Пірн (A9) біля Рід-ім-Траункрайс, Веставтобан (A1) біля Регау та кілька інших державних доріг Тіроль до Нижньої Австрії. Ще одним наслідком складної погодної ситуації стали аварії. «Полегшення не передбачається. Пристосовуйтесь до погоди та дорожніх умов та уникайте непотрібних поїздок на машині!», – йдеться в інформації про мобільність ÖAMTC.

У районі Баден у Нижній Австрії мокрий сніг викликав серйозні проблеми з дорожнім рухом, особливо у районах Великий Алланд, Хайлігенкройц та Клаузен-Леопольдсдорф. Деякі вантажівки, що застрягли, довелося евакуювати. За даними державної прес-служби, ланцюги були обов’язковими на 14 ділянках доріг у Нижній Австрії.

У Верхній Австрії пожежні бригади були викликані загалом для 165 операцій, викликаних снігопадом, по всій землі вночі та вранці у четвер. Близько 2 000 помічників були зайняті прибиранням автомобілів, що вилетіли з дороги, та видаленням дерев, що впали на дорогу під вагою снігу та бурі. Особливо сильні збої були опівдні в районі Зеєвальхен/Гамперн (район Феклабрюк), де низка доріг була перекрита через застряглих автомобілів. В Іннфіртелі — у Санкт-Георгені біля Обернберг-ам-Інн та в Гейнберзі багато людей застрягло у пробках у своїх автомобілях внаслідок дорожньо-транспортних пригод, повідомило командування державної пожежної охорони.

Снігопади триватимуть до завтра, а у понеділок хороша зимова погода з великою кількістю сонячного світла ознаменує початок семестрових канікул у Відні та Нижній Австрії. Ранні температури становитимуть від мінус п’яти до плюс двох градусів, максимальні добові температури досягнуть від мінус одного до плюс восьми градусів.

Східні Альпи залишаються у характерній північно-західній течії. На сході залишатиметься густа хмарність із постійними сильними опадами між районом Тауерн та Промисловим районом. Ранні температури в залежності від вітру мінус 5 до плюс 3 градусів, максимальні денні температури від 2 до 8 градусів.

З підвищенням атмосферного тиску останні погодні обурення між Тірольським Унтерландом і Мостфіртелем зникнуть протягом ранку в понеділок. У другій половині дня буде переважно сонячно, із південним феном. Ранні температури становитимуть від мінус семи до мінус двох градусів, максимальні добові температури досягнуть мінус двох до плюс шести градусів.

За матеріалами: https://www.oe24.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України