Новини з Австрії

В Австрії корови напали на групу туристів з США

Операція гірських рятувальників, пожежників та альпійської поліції, в ході якої з неділі на понеділок у Тіролі довелося спустити з гори 44 учнів та вчителів після нападу корови, тривала до глибокої ночі

Група туристів із США в паніці рятувалася від тварин і втратила орієнтацію після настання темряви. Рятувальники зіткнулися з абсолютно приголомшеними туристами, яким тепер доведеться сплачувати за операцію.

Ця гірська пригода назавжди запам’ятається всім її учасникам. 40 учнів віком від восьми до 18 років і чотири вчителі вирушили в дорогу досить пізно ввечері в неділю, близько 16:00. Американський гурт “спустився на гондолі” з фунікулера в Аксамер Лізум на так званий Хоадль, звідки вони потім піднялися пішки через Віддерсберг на Хальсль.

“У районі Халсль на групу раптово напали кілька корів. Потім учні та вчителі втекли вгору схилом у бік Нокспітце”, – сказали в поліції. Чому і як стався ймовірний напад, на даний момент залишається незрозумілим.

Проте зрозуміло, що гурт повністю втратив орієнтири. Також через темряву. Пізно ввечері вчителі не знали, що робити, і зробили терміновий дзвінок. “Близько 11 години вечора ми отримали сигнал тривоги і піднялися до групи”, – повідомив представник рятувальної служби Аксамсу.

У багажі у співробітників екстрених служб був теплий одяг, ковдри та гарячі напої. У результаті операція пройшла “організовано та дисципліновано”. 44 американці були доставлені до Біргітцальма, де їх передали добровільним пожежним бригадам Аксамса і Грінценса і альпійській поліції і відвезли назад до місця проживання. Усі вони не постраждали, але отримали легке переохолодження.

15 співробітників служби порятунку працювали до третьої години ночі. За словами речника, за весь час операції вони не бачили жодної корови. Витрати на рятувальну операцію буде віднесено на рахунок групи.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: Liebl Daniel

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України