Новини з Австрії

В Австрії фіксується рекордна кількість вакансій – країна має найвищу частку вакансій у Європі

Міністр праці Мартін Кохер: «В даний час ми встановлюємо рекорд зайнятості із більш ніж 3,9 мільйонами співробітників».

Згідно з звітом Євростату, нестача робочої сили в Австрії перебуває на рекордно високому рівні: 4,6 відсотка, Австрія має найвищу частку вакансій у Європі. Середній показник ЄС становить 2,8 відсотка, повідомило в понеділок міністерство економіки. В даний час в AMS зареєстровано майже 113 тисяч вакансій.

Австрія має найвищий рівень зайнятості за весь час

«В даний час ми фіксуємо рекорд зайнятості із більш ніж 3,9 мільйонами співробітників. Це означає, що зайнятість майже на п’ять відсотків вища, ніж до пандемії у 2019 році», – сказав міністр Мартін Кохер. Зрештою, близько 77,5% населення Австрії мають роботу. Здебільшого це пов’язано із збільшенням зайнятості жінок. Нині рівень зайнятості чоловіків становить 83,3 відсотка, а жінок – 71,6 відсотка. Найвищий рівень зайнятості чоловіків становив 87,3 відсотка у 1960-х роках.

«Водночас ми також бачимо, що зайнятість зростає у всіх вікових групах, включаючи людей віком від 50 років. В Австрії працює все більше людей», — додав Кохер.

Завдання суспільства в цілому — збільшити потенційну домашню робочу силу за рахунок розширення догляду дітей та здорового способу життя до виходу на пенсію. “Водночас для задоволення зростаючої потреби в персоналі, як і раніше, необхідні іноземні ключові працівники”, – сказав Кохер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України