Новини з Австрії

В Австрії циклон Елізабет приносить перший рекорд -24,7 градуси

В Австрії настав час одягатися тепліше: екстремальні-20 градусів виміряні сьогодні в деяких частинах республіки. Загалом цей тиждень принесе в основному сонячну та холодну зимову погоду.

Найхолодніше було у Шварцау-ім-Фрайвальді -24,7 градуса, Маріапфар з -19,4, Маріацелль з -18,4 і Тамсвег і Санкт-Міхаель-ім-Лунгау з -17,6. Це циклон Елізабет дарує мешканцям Верхньої Штирії такі рекордно низькі температури.

Як правило, найнижчі температури бувають не вночі, а саме тоді, коли багатьом доводиться виходити з дому. Те саме було і у вівторок: «Шварцау-ім-Фрайвальд став найхолоднішою точкою країни при -24,7 градуса, ця температура була виміряна о 7:50 ранку під час сходу сонця», — каже Ханнес Рідер із Федерального інституту геології, геофізики, метеорології та кліматології Австрії.

Але й у всіх інших районах Штирії сьогодні вранці було вкрай холодно: наприклад, у Цельтвезі було -17 градусів, в Еннсталі та Мур-Мюрц-Фурсі було заміряно -16 градусів, а також у Кйофласі на південному заході Штирії було ще зовсім тепліше при -10 градусах. «Тепліше було у Граці –8 градусів», — каже експерт.

Циклон високого тиску Елізабет повинна принесла зоряні ночі та сильні ранкові морози до самих вихідних: «За прогнозами, наступної ночі буде так само холодно, і мало що зміниться з середи на четвер», — каже Рідер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України