Новини з Австрії

В Австрії 6 000 ресторанів цього року змушені будуть закритися

За експертними оцінками, цього року в Австрії через інфляцію закриються 6000 місцевих гастхаусів (ресторанів).

Багато підприємств ресторанів в Австрії нині борються за виживання. Крім збільшення витрат на енергію, викликає безліч проблем також брак персоналу в галузі. За оцінками експертів, цього року буде закрито близько 6 000 традиційних закладів такого типу.

У березні інфляція становила 9,2 відсотка. Як пояснив у вівторок голова фіскального комітету Крістоф Бадельт, зростання цін в Австрії було помітнішим за рахунок ресторанів та туризму. Згідно з опитуванням споживачів, австрійці витрачають на ресторани та готелі більше, ніж німці.

«І якщо ціни там зростають особливо сильно, як це було останніми місяцями, то це також впливає на рівень інфляції», — каже Бадельт.

Маріо Пулькер, представник галузі, не приймає це звинувачення: «Ми, як і раніше, дуже дешеві», — підкреслює він. Крім того, є ще багато рестораторів, які не підняли ціни, інакше вони не мали б гостей взагалі.

За даними Статистичного управління Австрії, ціни у сфері громадського харчування у лютому зросли на 13,4 відсотка порівняно з попереднім роком.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України