Новини з Австрії

В Австрії 32-річного українця звинувачують у контрабанді чотирьох нелегальних мігрантів

32-річного українця звинувачують у контрабанді чотирьох нелегальних мігрантів до Австрії на автомобілі. Він перебуває під вартою.

Департамент земельної поліції Тіролю повідомив про випадок контрабанди людей у Лойташі (район Інсбрук-Ланд) у п’ятницю ввечері. Відповідне повідомлення стосується випадку, що стався минулої середи (27 лютого 2024 року).

О 22:30 співробітники поліцейської дільниці Зеефельда перевірили автомобіль 32-річного українця на Лойташерштрассе в Лойташі. Поруч із водієм, сховавшись під ковдрою, перебували троє сирійців віком 19, 29 і 38 років, а також 31-річний чоловік без громадянства. Усіх людей було затримано.

Після докладного розслідування і допитів підтвердилася підозра, що українець отримав від цих людей чотиризначну суму в євро, щоб перевезти їх зі Словенії через Італію та Австрію до Німеччини.

Українця доставили до в’язниці Інсбрука. Деяких із виявлених мігрантів відправили назад до Італії.

“Саме через такі випадки контрабандисти уникають Австрії, де у них більше шансів бути спійманими. Через інтенсивні поліцейські заходи ціни на перевезення людей до Австрії та через неї також значно зросли”, – заявив бригадир Геральд Тацгерн, який займається контрабандою людьми та транскордонною проституцією у Федеральному управлінні кримінальної поліції Австрії.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України