Новини з Австрії

В австрійському місті таксі впало в річку: водій загинув, пасажира врятовано

60-річний водій таксі, ймовірно, втратив контроль над своїм автомобілем у гавані Енса через ожеледицю та впав у річку прямо з причальної стінки. Автомобіль поринув у воду на глибину близько трьох метрів.

Жахлива трагедія сталася ввечері в середу під час поїздки на таксі в Еннсі. Водій, 60-річний місцевий житель, їхав із пасажиром — 51-річним мотросом — на судно, яке стояло на якорі в порту.

На Хафенштрассе водій таксі втратив контроль над своїм автомобілем у лівому повороті, ймовірно через чорний лід, і перелетів через причальну стінку в басейн гавані. Пасажир, який сидів на задньому сидінні, зміг звільнитися та доплисти до берега. Він вижив після аварії, переохолодившись, але не отримавши травм.

Такі операції є досить стресовими всім учасників. Коли автомобіль був виявлений, водія таксі вже не було живим.

60-річний водій втопився. “Таксі знаходилося у воді на глибині близько трьох метрів із включеними фарами”, – сказав начальник оперативного відділу FF Альфред Стаммер. Водолази пожежної бригади прикріпили ланцюги до автомобіля, який потім підняли на берег за допомогою крана. Таксиста вже не можна було реанімувати.

За матеріалами: https://www.krone.at
Фото: Kerschbaummayr Werner

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України