Новини з Австрії

В австрійському Халльштатті поки що практично немає китайських туристів

У Халльштатті, як і раніше, багато туристів, але великих груп китайців, як і раніше, немає. За словами чиновників від туризму, навіть після того, як Китай повільно відкрив свої кордони на початку року, туристична активність все ще низька.

Після значно меншої через пандемію кількості туристів, які відвідали дуже популярний серед китайців Халльштатт у Зальцкаммергуті, всі обмеження на поїздки до Австрії, а також до Піднебесної було знято. Поступово з початку року було знято обмеження, що діяли майже три роки. Китайці знову мають змогу подорожувати.

Тим не менш, вони поки що тримаються подалі, каже Крістіан Ширльбауер із курортного регіону Дахштайн-Зальцкаммергут. Китайські туристи іноді бувають, але кількість все ще цілком керована.

Але навіть якщо китайці все ще відсутні, вулиці містечка все одно не пустують, каже Ширльбауер. Втішно, як ми добре працюємо на міжнародному рівні. Після періоду корони до Зальцкаммергута прибула дуже велика кількість індійців. Ширльбауер вважає, що добре представлені також ізраїльські гості.

Відповідальні за туризм у Зальцкаммергуті вважають, що рано чи пізно сюди повернуться і китайці. Вони підозрюють, що у багатьох під час пандемії термін дії паспортів міг бути простроченим. Отримання нового у Китаї займає близько трьох місяців. Тому більше китайців, ймовірно, будуть заполонити Халльштатт лише наприкінці літа чи восени.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України