Новини з Австрії

В австрійській столиці молоді батьки заколихали немовля до смерті

Трагедія у Відні – за даними поліції, немовля (3 місяці) доставили в лікарню з черепно-мозковою травмою – дитина померла.

26-річна жінка звернулася до віденської лікарні з тримісячною дитиною 3 лютого. Під час перших медичних оглядів підтвердилася підозра, що в дитини черепно-мозкова травма, імовірно, внаслідок тряски дитини. Чергові лікарі викликали поліцію.

Незважаючи на негайну і велику інтенсивну терапію, 6 лютого немовля померло в лікарні. 26-річну матір дитини та 29-річного батька дитини ще не було допитано в письмовому вигляді. Наразі досі незрозуміло, хто, ймовірно, так сильно трусив дитину, що вона врешті-решт померла. Оскільки малюка доправили в клініку Оттакрінг, не виключено, що інцидент стався у квартирі батька у Фюнфхаусі.

Південне відділення управління кримінальної поліції Відня взяло на себе розслідування передбачуваного жорстокого поводження або нехтування неповнолітніми, молодими або беззахисними людьми і запросило розтин. Про те, що трапилося, повідомили Віденську службу захисту дітей та молоді.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України