Авторські статтіНовини з Австрії

В Австрії зростає кількість людей, що перебувають на межі самогубства

В Австрії вже кілька років існує служба першої психологічної допомоги «Rat auf Draht», де кожен анонімно може поговорити про свої проблеми та отримати необхідну пораду у важкій ситуації. Користуються цією службою та особини, які стояти на межі самогубства.

У 2017 році кількість звернень до «Rat auf Draht», пов’язаних з думками про самогубство, збільшилася на 54 відсотка в порівнянні з 2016 роком. Щодня в середньому за три людини звертаються в службу з проблемами і рішенням звести рахунки з життям. Прийняти, вислухати по телефону, або поспілкуватися в онлайн-чаті цілодобово можуть сімнадцять співробітників служби, готові в будь-який момент підтримати того, хто звернувся, вникнути в існуючі проблеми і спробувати захистити людину від необдуманого вчинку. Спілкуються з людьми, чиє життя відразу виявилося надломленої, готові високопрофесійні лікарі, психологи, консультанти та соціальні педагоги. Саме незнайомим людям простіше виговоритися, розповісти про свої проблеми і переживання, ніж близьким і рідним.

Як радять фахівці, дуже важливо батькам звертати увагу на своїх дітей, спостерігати за їх поведінкою, щоб не пропустити «попереджувальні сигнали», серед яких депресія, погана успішність, відчуженість або втрата інтересу до улюбленого захоплення (хобі), вони цілком собі можуть стати ознаками депресії та суїцидальних думок.

Отримати психологічну допомогу в Австрії можна анонімно і безкоштовно службі «Rat auf Draht» по телефону 147 або на сайті rataufdraht.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України