Авторські статтіНовини з Австрії

В Австрії запустять поїзд на акумуляторах

Австрійські залізниці (?BB) у співпраці з німецькою компанією Siemens Mobility розробили прототип акумуляторного поїзда, здатного пересуватися по електрифікованим і неелектрифікованих ділянках залізниць.

На сьогоднішній день, на ділянках залізниць, де відсутнє електричне енергопостачання, використовуються локомотиви на дизельній тязі. Такі сполуки забруднюють навколишнє середовище сажею, а також свинцевими і сірчаними сполуками. Саме спалювання дизельного палива також збільшує кількість викидів вуглекислого газу в атмосферу.

Новий поїзд отримав назву Desiro ML Cityjet Eco. За даними видання Railway Gazette, його локомотив обладнань літій-титанатными акумуляторними батареями загальною ємністю 528 кіловат-годину, двома контролерами ланцюгів постійного струму і системи охолодження батарей. Термін служби батарей становить близько п’ятнадцяти років.

Завдяки особливій конструкції поїзда, підзарядка батарей здійснюється при русі від пантографа при русі по електрифікованих ділянках. Коли поїзд залишить цей проміжок, то система автоматично перемикається на живлення від акумуляторів. Швидкість поїзда на батареї складає до 120 кілометрів на годину і до 140 кілометрів на годину при їзді на електрифікованій ділянці.

За даними видання Railway Technology, випробування на залізниці почнуться в грудні поточного року, а експлуатація поїздів почнеться з другої половини 2019 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України