В Австрії розпочато додатковий пошук кандидатів для «Місії на Марс»

Австрійський космічний форум (?WF) оголосив про додатковий набір до лав космонавтів, яким належить прийняти участь в імітації «Місії на Марсі» у 2020 році.

У ?WF, що базується в Інсбруку, до 10 жовтня приймає заявки від чоловіків і жінок у віці від 25 до 45 років з країн Європейського союзу, Швейцарії та Ліхтенштейну, які мають досвід в галузі науки і техніки. Про набір до лав космонавтів було оголошено в прес-релізі ?WF.

Щоб стати учасником імітації «місії на Марсі» необхідно володіти хорошим фізичним здоров ” ям, здатність працювати в команді, бути комунікативним і мати зріст від 165 до 190 сантиметрів.

Тим, хто пройде відбір, у майбутньому доведеться зайнятися навчанням на спеціальних навчальних курсах і семінарах протягом п’яти місяців. Після цього щонайменше двом із них може повезти і вони увійдуть до складу космонавтів у такій імітації «Місії на Марс в 2020 році, приєднавшись до четвірці вже відібраних космонавтів.

Як зазначається, імітація «Місії на Марс» буде проходити в пустелі Дофар в Омані. Всім учасникам експедиції належить носити 45-кілограмовий скафандр, займатися тестуванням роботи обладнання, а також проводить ряд експериментів, які необхідні для подальшого планування людством реального польоту на «червону планету».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh