Авторські статтіНовини з Австрії

В Австрії розпочато додатковий пошук кандидатів для «Місії на Марс»

Австрійський космічний форум (?WF) оголосив про додатковий набір до лав космонавтів, яким належить прийняти участь в імітації «Місії на Марсі» у 2020 році.

У ?WF, що базується в Інсбруку, до 10 жовтня приймає заявки від чоловіків і жінок у віці від 25 до 45 років з країн Європейського союзу, Швейцарії та Ліхтенштейну, які мають досвід в галузі науки і техніки. Про набір до лав космонавтів було оголошено в прес-релізі ?WF.

Щоб стати учасником імітації «місії на Марсі» необхідно володіти хорошим фізичним здоров ” ям, здатність працювати в команді, бути комунікативним і мати зріст від 165 до 190 сантиметрів.

Тим, хто пройде відбір, у майбутньому доведеться зайнятися навчанням на спеціальних навчальних курсах і семінарах протягом п’яти місяців. Після цього щонайменше двом із них може повезти і вони увійдуть до складу космонавтів у такій імітації «Місії на Марс в 2020 році, приєднавшись до четвірці вже відібраних космонавтів.

Як зазначається, імітація «Місії на Марс» буде проходити в пустелі Дофар в Омані. Всім учасникам експедиції належить носити 45-кілограмовий скафандр, займатися тестуванням роботи обладнання, а також проводить ряд експериментів, які необхідні для подальшого планування людством реального польоту на «червону планету».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України