Авторські статтіНовини з Австрії

В Австрії підвищується максимальна межа швидкості для автомобілів

З першого серпня на двох ділянках автомагістралі (А1) на десять кілометрів буде збільшена максимальна швидкість руху автотранспортних засобів. Тепер вона складі 140 кілометрів на годину.

Нововведення анонсував міністр транспорту та інфраструктури Норберт Хофер (АПС) на минулому у вівторок у Відні прес-конференції.

Максимальна швидкість руху автомобілів в 140 кілометрів на годину буде дозволена на 88-кілометровій ділянці між Melk і Oed в Нижній Австрії, а також на 32-кілометровій ділянці між Haid і Sattledt у Верхній Австрії. Рух на вказаній швидкості буде діяти в обох напрямках.

Збільшення максимальної швидкості руху транспорту буде носити тестовий характер. Протягом року державна корпорація Asfinag буде стежити за автомобільним трафіком, «моніторити» швидкість руху транспортних засобів на ділянках, величину шуму проїжджаючих автомобілів, стан і якість повітря, а також кількість дорожньо-транспортних пригод.

Після завершення тестів, в серпні наступного року, буде прийматися рішення про можливе розширення збільшення максимальної швидкості руху на інші дороги Австрії. «Якщо безпека дорожнього руху буде збережена і результати тестів будуть задовільними, новий межа максимальної швидкості буде поширений на інші ділянки», — сказав міністр.
Як зазначається, новий швидкісний межа діє тільки при оптимальних умовах руху. При русі в дощ, туман або інший поганій погоді водій повинен самостійно визначати оптимальну швидкість руху і нести за це відповідальність.

В даний час в Австрії діє швидкісний максимум до 130 кілометрів на годину. Встановлений він був ще в 1974 році. З того часу багато чого змінилося. За словами Хофера, автомобілі стали більш безпечними. Як заявив міністр, для вантажівок масою понад 7,5 тонні в період з 22.00 до 05.00 чч. буде діяти обмеження швидкості 60 кілометрів на годину.

Обмеження швидкості в 140 км/ч дуже рідко зустрічається в Європі. Такий максимум, за даними VC? і OAMTC дозволений тільки в Польщі і Болгарії. У вісімнадцяти державах Європи швидкісний максимум встановлений, як і в Австрії, в 130 км/рік, у восьми країнах швидкісний межа обмежена 120 км/рік, включаючи Бельгію, Фінляндію, Ірландію, Португалію, Іспанію, Швецію, Швейцарію, Сербію. Найнижчий максимум встановлений в Норвегії, Ліхтенштейні, Латвії, Чорногорії та Кіпрі — всього 100 кілометрів на годину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.