В Австрії очікується велика кількість кліщів

Ветеринарний університет Відня попереджує: у 2018 році Австрію чекає небувале кількість кліщів в полях і лісах. Ця кількість буде рекордною за всю історію подібних обчислень.

Дослідники очікують в 2018 році до 443 кліщів на сто квадратних метрів площі. Це найвищий показник, який коли-небудь фіксувався при подібних спостереженнях, і в два рази перевищує показник минулого року.

Австрійські лікарі вже спостерігають збільшення кількості постраждалих від укусів кліщів. Між тім смороду просять не панікувати, таке небувале скупчення кліщів лише прогноз на поточний рік, він не завжди веде до великого збільшення кількості постраждалих і необхідності надання невідкладної медичної допомоги.

Щоб не стати жертвою кліщів варто дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки: виходити на природу в закритому одязі, після роботи і прогулянок в лісі чи в полі обов’язково оглядати одяг і тіло на предмет наявності на них кліщів, а при укусах негайно звертатися до лікаря. Дуже важливим, на думку медиків, є вакцинація, про яку часто забувають, адже саме вона допоможе уникнути тяжких наслідків укусу цього «шкідливого » комахи.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh