В Австрії можуть ввести систему штрафів для парламентаріїв-прогульників

Австрійська народна партія ?VP має намір почати роботу з просування законопроекту, який дозволить карати членів парламенту, які не беруть участь у голосуваннях за розглядаються в Національній раді питань. Так представники ?VP намір боротися з прогульниками засідань, для яких важливий статус члена парламенту, а не його робота.

За наявною інформацією, йдеться про фінансові санкції, розмір яких може становити від 50 до 100 євро за одне пропущене засідання.

Приміром, найзавзятіший прогульник засідань парламенту, яким вважається Вольфганг Катзян з ?GB, прогуляв 73 відсотки засідань парламенту, що пройшли з листопада минулого року по липень 2018-го, повинен був би заплатити від 13 150 до 26 300 євро штрафу. Йде на другому місці рейтингу прогульників» глава SP? екс-канцлер Крістіан Керн пропустивши 69 відсотків засідань національних зборів і цілком міг б сплатити штрафи у сумі від 12 400 або 24 800 євро.

Не залишилися непоміченими і найсвідоміші члени парламенту, які не пропускають засідання взагалі. Це представники NEOS Ірмгард Грісс і Герольд Локкер, а також член ?VP Рудольф Ташнер. Їх особистий бюджет, по всій видимості, не постраждає.

Хочеться вірити, що на голосування з питання прийняття механізму санкцій для парламентаріїв-прогульників, ці самі прогульники прийдуть і проголосують так, як велить їм внутрішнє переконання.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh