Новини з Австрії

В Австрій за полив квітів або наповнення басейнів хочуть ввести штраф у розмірі 2180 євро

В Австрійській Каринтії ухвалюють новий закон, який дозволить місцевій владі під страхом штрафу забороняти заповнення приватних басейнів чи полив саду.

Вищі температури, менше опадів, менше снігу, менше води: ця тенденція турбує мешканців Каринтії. Щоб запобігти гострій нестачі води, уряд землі зараз ухвалює новий закон. Це покликане виправити ситуацію, особливо у критичні місяці травень та червень.

Тому що на початку літа багато людей починають наповнювати свої басейни:

“Це створює навантаження на трубопровідну мережу”, – пояснює консультант з управління водними ресурсами Даніель Фелльнер (SPÖ).

Новий проект поправок до закону про муніципальне водопостачання буде представлено на засіданні уряду наступного тижня.

Він передбачає можливість главам муніципалітетів наказувати економне використання питної води. «Раніше можна було вживати заходів лише у гострому випадку. Тепер, якщо передбачається нестача води, то можна вжити превентивних заходів для її запобігання», — каже Даніель Фелльнер.

Наповнення басейнів або полив садових рослин є діянням, що карається. Муніципалітет може стягувати до 2180 євро за такі порушення. Положення Директиви ЄС про питну воду також мають бути реалізовані разом із поправкою до закону.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України