В Австрії “зелений паспорт” з QR-кодом стартує на цьому тижні – але не для всіх

На цьому тижні в Австрії впроваджується «Зелений паспорт» з QR-кодом. Однак в даний час тільки ті хто одужав і пройшов перевірку зможе використовувати його

Електронний документ за допомогою QR-коду повинен бути введений в кінці цього тижня, але поки що не для вакцинованих людей. В кінці цього тижня перші сертифікати з такими кодами, відповідними вимогам ЄС, можуть бути створені в цифровому вигляді і доступні тільки для видужали і протестованих людей, оголосило в понеділок Міністерство охорони здоров’я.

Впровадження для вакцинованих має стати «наступним кроком», заявила прес-секретар відомства. Конкретної дати не повідомляється. Однак Міністерство охорони здоров’я пояснило, що цифровий доказ вакцинації вже можна створити і завантажити з електронного свідоцтва про вакцинації на сайті www.gesundheit.gv.at з електронним підписом на мобільному телефоні або картою громадянина.

Останнім кроком буде розширення за допомогою QR-коду до стандарту ЄС. З 1 липня цей сертифікат буде дійсний на всій території ЄС, підтвердив МОЗ  Австрії. Після цього відповідні документи будуть взаємно визнаватися на кордонах країнами-членами.

Минулого тижня міністерство охорони здоров’я оголосило, що електронний Green Pass в Австрії, який фактично був оголошений на 4 червня, буде відкладений як мінімум на тиждень. Так як ЄС несподівано вніс зміни технічних вимог, які привели до необхідності коригування IT в Австрії.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh