Новини з Австрії

В Австрії “зелений паспорт” з QR-кодом стартує на цьому тижні – але не для всіх

На цьому тижні в Австрії впроваджується «Зелений паспорт» з QR-кодом. Однак в даний час тільки ті хто одужав і пройшов перевірку зможе використовувати його

Електронний документ за допомогою QR-коду повинен бути введений в кінці цього тижня, але поки що не для вакцинованих людей. В кінці цього тижня перші сертифікати з такими кодами, відповідними вимогам ЄС, можуть бути створені в цифровому вигляді і доступні тільки для видужали і протестованих людей, оголосило в понеділок Міністерство охорони здоров’я.

Впровадження для вакцинованих має стати «наступним кроком», заявила прес-секретар відомства. Конкретної дати не повідомляється. Однак Міністерство охорони здоров’я пояснило, що цифровий доказ вакцинації вже можна створити і завантажити з електронного свідоцтва про вакцинації на сайті www.gesundheit.gv.at з електронним підписом на мобільному телефоні або картою громадянина.

Останнім кроком буде розширення за допомогою QR-коду до стандарту ЄС. З 1 липня цей сертифікат буде дійсний на всій території ЄС, підтвердив МОЗ  Австрії. Після цього відповідні документи будуть взаємно визнаватися на кордонах країнами-членами.

Минулого тижня міністерство охорони здоров’я оголосило, що електронний Green Pass в Австрії, який фактично був оголошений на 4 червня, буде відкладений як мінімум на тиждень. Так як ЄС несподівано вніс зміни технічних вимог, які привели до необхідності коригування IT в Австрії.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України