Новини з Австрії

В Австрії заморожено активи російських олігархів на 254 мільйони євро

Оперативна група, створена канцлером Карлом Нехаммером (ÖVP) в Австрії, на даний момент відстежила та заморозила активи підозрюваних російських олігархів на 254 мільйони євро — про це повідомила канцелярія в неділю вдень.

Можливо, це лише верхівка айсберга, бо у Німеччині, наприклад, було знайдено лише половину. Канцлер та міністр внутрішніх справ привітали слідчих з успішною роботою.

На додаток до 97 банківських рахунків було також виявлено п’ять кадастрових записів, які, ймовірно, призначалися для приховування активів. Інші підозрілі випадки також розслідуються, і слідчі наголошують, що пошук активів, які перебувають під санкціями, значно утруднений через створення міжнародних компаній, трастових компаній та підставних осіб.

Зараз федеральний уряд покладає надії, серед іншого, на нову систему повідомлень про підозрілі рахунки, яка має бути введена у травні. Виявлені досі кошти вже заморожені Нацбанком, пояснили у канцелярії.

“Цими заходами ми б’ємо олігархів саме через те, що їм боляче: їхніми грошима. Австрія зробить усе, щоб запровадити санкції проти розповсюджувачів війни та прихильників путіна без жодних “але” та “якщо”, — як завжди заявив канцлер. Міністр внутрішніх справ Герхард Карнер (ÖVP) подякував “слідчим, які успішно справляються з цим новим і важливим завданням”.

Крім Управління захисту Конституції, Національного банку України та Управління фінансового ринку, в оперативну групу входять також кілька міністерств.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.