Новини з Австрії

В Австрії за виявлення вбивці-отруювача собак пропонують 5 тисяч євро

Tierschutz Austria призначив нагороду у 5 000 євро за інформацію про віденського отруївача собак

Tierschutz Austria пропонує колосальну винагороду у розмірі 5 000 євро за інформацію, що веде до затримання “вбивці-отруювача” у Відні.

У Відні-Хітцингу (13-й округ) убивця тварин орудує з минулого року. Його отруєні приманки вже коштували життя багатьом собакам ще минулого року. Тепер він знову став активним з кінця січня 2022 року. Більше того, те, що він робить тепер, особливо огидно, оскільки токсична речовина, яку він використовує, ймовірно, є високоефективною контактною отрутою.

Іншими словами: собаці зовсім не обов’язково їсти отруєну приманку, просто облизавши або навіть просто обнюхавши її, собака може загинути найстрашнішою смертю. Поліція та прокуратура вже працюють над затриманням злочинця. Щоб допомогти їм, TSA вирішила запропонувати винагороду.

Таким чином, Tierschutz Austria пропонує винагороду у розмірі 5 000 євро за інформацію, яка призведе до затримання та засудження злочинця (злочинців). Інформацію можна повідомити за телефоном 01/699 24 50.

Президент клубу Мадлен Петрович також пояснила, що гроші на винагороду – якщо винних справді буде знайдено – надходять із спеціально створеної для цієї мети фонду для пожертвувань і що витрати на постояльців у притулку для тварин Фезендорф жодним чином не зменшуються.

У той же час, Tierschutz Austria ще раз застерігає всіх власників собак від високотоксичної речовини, яка використовується зловмисником у своїй жорстокій діяльності. “Хоч би нам не було шкода, але на даний момент дійсно краще тримати собак на короткому повідку, особливо в Хітцингу. Інше може бути небезпечним для їхнього життя”, – попередила Петрович.

За матеріалами: https://www.heute.at/
Фото: Jens Kalaene / dpa / picturedesk.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України