Новини з Австрії

В Австрії з сейфа Управління поліції Бургенланда вкрадені 55 000 євро

Гроші, конфісковані при слідчих діях, зникли з сейфів земельного Управлінні поліції Бургенланда

Сильний шок: так можна описати настрій в Управлінні поліції Бургенланда. Зникли 55 000 євро, конфісковані в ході розслідувань і які зберігалися в сейфах LPD. Однак, згідно з первинною інформацією про те, що ці гроші були вилучені у Commerzialbank, не відповідає дійсності. Три незалежні джерела підтвердили, що гроші були отримані в результаті розслідування злочинів, не пов’язаних з банком. Прокуратура Відня також скоригувала суму – вона склала близько 55 000 євро, а не 70 000, як повідомлялося раніше.

Один сейф нібито належить черговій службі поліції, інший – криміналістам економічної групи

«В обох випадках спочатку невідомий злочинець отримав доступ до майже 70 000 євро за допомогою ключа від сейфа», – повідомили ЗМІ з посиланням на інсайдера. Щоб дістатися до ключів від сейфа, ящик, в якому знаходиться ключ, мабуть, просвердлили. Коли сталася крадіжка, поки неясно.

В даний час розслідування цієї справи веде Федеральне управління з попередження та боротьби з корупцією. Посадові особи потерпілого департаменту LPD Бургенланда неприємно вражені. Поліцейські, які десятиліттями бездоганно працювали, побоюються втратити довіру до їхньої служби. «Це неймовірно обурливий випадок», – скаржаться співробітники поліцейського департаменту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України