Новини з Австрії

В Австрії вже 53% випадків коронавірусу відноситься до варіанту дельта – кожен четвертий австрієць виступає за обов’язкову вакцинацію

Величезний ажіотаж через щеплення без реєстрації в Відні

В даний час в Австрії налічується 6 180 активних випадків коронавіруса (субота). Кількість хворих на 100 000 населення – 7,6. Видужало 629 873. У лікарнях – 101, з них 49 – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 492. вакцинувалося 4 820 911 чоловік (61,01%). 41,41% населення Австрії вже має повний захист.

Пункт вакцинації без попередньої реєстрації відкрили для відвідувачів кінофестивалю на Віденській Ратхаусплац і просто перехожих, які бажають пройти вакцинацію самостійно до 4 вересня. Все, що потрібно для імунізації, – це посвідчення особи і, при наявності, електронна карта страхування. Сотні людей взяли штурмом цей пункт вакцинації у Відні в суботу. Для всіх старше 18 років пропонувалася одноразова вакцина від Johnson & Johnson, а для всіх молодше 18 років вакцина- Biontech / Pfizer. У цьому випадку другий укол виконується в центрах вакцинації у Відні. Бажаючим зробити щеплення було надано 200 доз, але незабаром квота була вичерпана. У соцмережах можна було побачити чергу людей, яка тяглася через весь Ратушний парк.

Майже кожен четвертий австрійєць вважає за доцільне введення вимоги вакцинації

Це результат опитування, проведеного для «профілю» інститутом дослідження громадської думки серед 800 осіб. 24 відсотки висловилися за обов’язкову вакцинацію. 36 відсотків австрійців вважають, що фінансовий бонус корисний для збільшення числа щеплень від корони. 61 відсоток висловилися проти такого стимулу, п’ять відсотків відповіли «не знаю».

В Австрії семиденна захворюваність нижче 10, щоденна кількість нових випадків нижче 100

Однак ВООЗ – Всесвітня організація охорони здоров’я – тепер все частіше попереджає про четверту хвилю в Європі. Після завоювання Великобританії і Португалії дельта-варіант все більш швидко поширюється в Австрії. З усіх зразків корони в Австрії 53 відсотка випадків були дельта-випадками. Для захисту від нього буде потрібно повна вакцинація. Дані показують, що, хто був вакцинована тільки один раз, захищені від більш заразного варіанти тільки на 33 відсотки.

Фото: APA / GEORG HOCHMUTH

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України