Новини з Австрії

В Австрії вартість палива для автомобілів досягнула рекордного рівня, в Німечинні дискутують про регулювання цін

В Німеччині давно знають: ціни на паливо вже вище «больового» порогу. І ось тепер і до Австрії дійшло божевілля з цінами на автопаливо – літр тепер і тут вартує майже два євро

У понеділок вранці, незабаром після 8 години ранку, на заправній станції на автомагістралі Айстерсхайм у Верхній Австрії. Літр звичайного дизельного палива коштує трохи менше 1,76 євро, літр дизельного палива Ultimate – 1,97 євро. Ще дорожче Super бензин. Літр коштує 1,77 євро. За літр же Ultimate Super потрібно заплатити 1,98 євро.

Таким чином, 100-кілометрова поїздка вже коштує більше десяти євро для економічного дизельного автомобіля. Якщо ж у вас маленька машина, яку потрібно заправити бензином марки Super, то вона буде коштувати трохи менше 15 євро. Поїздка на 100 кілометрів, зауважте.

Чи є верхня межа цін на автопаливо?

У Німеччині вже йде дискусія про те, обмежувати чи ціну на паливо. Міністр транспорту Андреас Шойер: «Держава повинна втрутитися найпізніше за ціною 1,99 євро за літр». Як відомо, мита і податки в даний час складають значну частину вартості палива. Тому це можливо. Чи відбудеться те ж саме в Австрії? Поки не ясно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України