Новини з Австрії

В Австрії вакцинувалося понад 76% населення, повний сертифікат має 62%

Нині в Австрії налічується 76 453 активних випадків коронавірусу (понеділок). Кількість хворих на 100 000 населення – 685,7. У лікарнях перебуває 777 осіб, 48 з них у палатах інтенсивної допомоги (зайнято 2%). Число смертей від коронавірусу склало 20029. Вакцинувалося 6831429 людини (76,07% всього населення). 62,04 % має активний сертифікат.

Досі жодна вакцина, адаптована до варіантів омікрону, не була схвалена в ЄС

В даний час вирують дебати з питання про те, чи не слід скоротити процедури, щоб вакцини не відставали ще більше від еволюції Sars-CoV-2. Затвердження таких адаптивних до омікрон бустерів BA.4 та BA.5 від Pfizer/Biontech та Moderna препарату очікується не раніше вересня, у тому числі тому, що виробники повинні довести у дослідженнях на людях, що спеціально розроблена вакцина дає реальну перевагу. Зараз точаться дискусії про те, чи справді потрібні ці дослідження. Обгрунтування: затвердження буде швидше з меншою кількістю вимог, і буде меншим ризик того, що вірус вже мутуватиме далі до моменту початку вакцинації, так що можна легше уникнути наслідків вакцинації.

У зв’язку з зростаючим числом інфекцій Університет природних ресурсів і наук про життя (BOKU) знову вживає більш суворих заходів для боротьби з коронавірусом. Вимога маски FFP2 знову діє тут минулого тижня. Маску FFP2 необхідно носити у всіх приміщеннях загального користування, під час очних курсів та очних іспитів, у бібліотеках, а також у коридорах. Студенти також повинні дотримуватися мінімальної дистанції в два метри. З 27 червня для участі в очних заходах необхідно пред’явити сертифікат тестування (тест ПЛР або антиген). Очікується, що заходи діятимуть до кінця липня. Потім кожні 14 днів вони будуть оцінені групою кризового управління.

Ще одне народне голосування проти обов’язкової вакцинації коронавірусу відбулося на розгляд до парламенту. За відповідну ініціативу проголосували 3,81 відсотка тих, хто має право голосу. Згідно з попередніми остаточними результатами, це відповідає 242 169 підписам, що означає, що бар’єр 100 000 для внесення до парламенту був легко подоланий. Також тепер у Національній раді буде розглянута вимога щодо відставки федерального уряду. Цю ініціативу підтримали 172 713 осіб, що становить 2,72 відсотка від тих, хто має право на участь.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України