Новини з Австрії

В Австрії в ніч на неділю на Дунайському каналі відбулися масові бійки

У минулі вихідні на Дунайському каналі сталося відразу кілька бійок. Поліція затримала чотирьох осіб

У суботу Дунайський канал знову став місцем молодіжних вечірок. Особливо відзначилися молоді люди з федеральних земель, які вирішили відсвяткувати свій перший уік-енд після коронавіруса у Відні. Всі це бурхливі емоції тримали поліцію в напрузі до 4 години ранку.

Сам Treppelweg і навколишні його бари на Schwedenplatz зазнали прямого штурму спраглої алкоголю молоді. Після настання комендантської години на Schwedenplatz акція перемістилася на берег Дунайського каналу – в суботу закінчилося зобов’язання на носіння там масок. Замість цього відразу виникло кілька бійок, оскільки алкоголь продовжував литися безперешкодно. Вироблено чотири затримання.

Другою великою точкою заворушень була Karlsplatz, де у вихідні дні зібралися представники міської тусовки рейверів – і тут до ранку неділі чергувала поліція. Поліція тут навіть діяла спільно з додатковими підрозділами з округів і навіть зі спеціальним підрозділом WEGA. Також залучалося підрозділ кінологів зі службовими собаками. Тут поліція зафіксувала цілих 63 порушення Закону про заходи Covid і просто законів про правопорядок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України