В Австрії в ніч на неділю на Дунайському каналі відбулися масові бійки

У минулі вихідні на Дунайському каналі сталося відразу кілька бійок. Поліція затримала чотирьох осіб

У суботу Дунайський канал знову став місцем молодіжних вечірок. Особливо відзначилися молоді люди з федеральних земель, які вирішили відсвяткувати свій перший уік-енд після коронавіруса у Відні. Всі це бурхливі емоції тримали поліцію в напрузі до 4 години ранку.

Сам Treppelweg і навколишні його бари на Schwedenplatz зазнали прямого штурму спраглої алкоголю молоді. Після настання комендантської години на Schwedenplatz акція перемістилася на берег Дунайського каналу – в суботу закінчилося зобов’язання на носіння там масок. Замість цього відразу виникло кілька бійок, оскільки алкоголь продовжував литися безперешкодно. Вироблено чотири затримання.

Другою великою точкою заворушень була Karlsplatz, де у вихідні дні зібралися представники міської тусовки рейверів – і тут до ранку неділі чергувала поліція. Поліція тут навіть діяла спільно з додатковими підрозділами з округів і навіть зі спеціальним підрозділом WEGA. Також залучалося підрозділ кінологів зі службовими собаками. Тут поліція зафіксувала цілих 63 порушення Закону про заходи Covid і просто законів про правопорядок.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh