Новини з Австрії

В Австрії у сфері туризму проблема з працівниками – ніхто не хоче працювати за 2700 євро

Індустрія туризму чекає правил проти коронавірусу для цього зимового сезону – і працівників. Останніх зараз AMS шукає навіть за кордоном.

Відповідно до прес-релізу Міністерства праці, кількість людей, зареєстрованих як безробітні в AMS, в даний час становить 264 436 осіб, з яких 70 014 проходять навчання. Таким чином, безробіття продовжує знижуватися. Багато компаній як і раніше не можуть знайти працівників. У зв’язку з наближенням зимовго сезону вже очевидний брак робочої сили викликає занепокоєння.

Майже третина вакансій в Австрії не може бути заповнена навіть після трьох місяців пошуку

Хоча економіка знаходиться на підйомі, і більшість робочих місць «зникають, як гарячі пиріжки», багато компаній зазнають труднощів з пошуком відповідного персоналу, як недавно описав керівник AMS Йоханнес Копф. Він також заявив, що з цієї причини AMS запускає загальнонаціональну ініціативу по Австрії, в рамках якої компанії можуть отримати пораду з пошуку нових співробітників і підвищення привабливості як працедавця.

Однак тепер пошук відповідного персоналу не обмежується Австрією. За допомогою іспанської служби зайнятості AMS шукає кухарів, адміністраторів, офіціантів, косметологів та масажистів на зимовий сезон 2021/2022. Веб-сайт іспанського аналога AMS приваблює потенційних претендентів наступним чином: «Австрія – ідеальне місце, якщо ви хочете насолодитися ідилічним зимовим пейзажем. Австрійський зимовий туризм щорічно створює безліч робочих місць і можливостей! »

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України