Новини з Австрії

В Австрії у більшості пацієнтів виявляють мутацію коронавірусу “Омікрон”

В даний час в Австрії налічується 41 224 активні випадки коронавірусу (понеділок). Кількість хворих на 100 000 населення – 261,0. У лікарнях перебуває 1028 осіб, 321 з них у палатах інтенсивної допомоги (зайнято 15%). Число смертей від коронавірусу склало 13339. Вакцинувалося 6618314 осіб (74, 09% всього населення). 70,84% має повний захист.

Більш заразний варіант коронавірусу омікрон замінив дельту як переважну мутацію в Австрії наприкінці 2021 року

На 52 календарному тижні було виявлено 2 915 випадків Delta та 4 360 Omicron, згідно з оновленими даними Агентства з охорони здоров’я та безпеки харчових продуктів (AGES) з понеділка. За тиждень до цього Дельта була більш домінуючою. На даний момент більшість випадків захворювання на Omikron було виявлено у Відні – всього 3 766 випадків. Варіант Omicron був класифікований Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) як варіант, що викликає заклопотаність, через велику кількість мутацій S-гена.

На неоголошеній демонстрації коронавірусу в Штайрі в неділю ввечері 42-річний чоловік чинив опір під час поліцейської перевірки

Він поранив кількох офіцерів, і йому довелося вдягнути кайданки. При обшуку поліцейські також виявили телескопічну палицю, яка є одним із заборонених видів зброї відповідно до Закону про зброю. Протягом усієї перевірки чоловік ображав поліцію. Його доставили до поліцейського відділення. У так званій Corona-Spaziergang взяло участь близько 2300 осіб.

За даними Національного банку (OeNB), перший локдаун обходився австрійській економіці приблизно 1,8 мільярда євро на тиждень

Під час другого це було приблизно вдвічі менше, ніж 860 мільйонів євро на тиждень, у третьому та четвертому економічні втрати на тиждень склали 840 мільйонів та 750 мільйонів євро відповідно. Згідно з розрахунками Agenda Austria, п’ятий раунд локдаунів означатиме зниження обсягів виробництва приблизно на 730 мільйонів євро на тиждень. У довгостроковій перспективі попередні та можливі подальші локдауни у будь-якому випадку спричинять додаткові витрати. Наприклад, втрата навчального року для дітей на пізнішому етапі їхньої кар’єри може призвести до втрати валового річного доходу у розмірі понад 1 500 євро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.