Новини з Австрії

В Австрії рекомендують ревакцинацію вакцинами Biontech/Pfizer без погодження з EMA

В даний час в Австрії нараховується 28 310 активних випадків коронавіруса (неділя). Кількість хворих на 100 000 населення -143,6. Видужало 707 788. У лікарнях перебуває 840 осіб, 219 з них – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 784. Вакциновано 5 750 656 осіб (64,38% загальної кількості населення). 60,82% вже має повний захист.

Після 19 місяців пандемії багато медсестер в лікарнях Австрії досягли межі своїх можливостей

Представники профспілок попереджають, що четверо з п’яти страждають від психологічного стресу на роботі. Кожна п’ята думає залишити цю роботу. Постійні стреси, робота в захисних костюмах і відсутність відповідної винагороди неприпустимі в довгостроковій перспективі. Також реєструється все більше нападів на медперсонал, особливо в палатах Covid.

США посилили попередження про поїздки в Австрію, які вони послабили в червні

З понеділка Австрія, Вірменія, Барбадос, Хорватія і Латвія повернуться на четвертий рівень чотириступінчастої системи попередження -, оголосив представник Держдепу в Вашингтоні. Громадянам США тепер рекомендується не їздити в ці п’ять країн.

Агентство ЄС з лікарських засобів EMA схвалило ревакцинацію проти коронавіруса за допомогою вакцини Biontech / Pfizer

У понеділок EMA повідомило, що ревакцинація вакциною від коронавірусу рекомендована для людей у ​​віці 18 років і старше. Третя вакцинація повинна бути зроблена не раніше, ніж через шість місяців після введення другої дози. Австрія вже почала пропонувати третій укол людям, але без схвалення EMA.

Фото: ORF

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України