Новини з Австрії

В Австрії прийнято рішення про скасування більшої частини коронавірусних обмежень

За результатами спільного засідання уряду, керівництва Gecko та голів федеральних земель були оприлюднені наступні кроки щодо зниження антикоронавірусних заходів.

З 5 березня:

  • Повне скасування всіх коронавірусних заходів, за винятком зон високого ризику (будинки для людей похилого віку, лікарні – там зберігається 3G для співробітників та відвідувачів)
  • Відкриття нічних ресторанів
  • Зняття заборони на прийом їжі та напоїв для масових заходів
  • Обов’язкове носіння масок FFP2 у зонах високого ризику (будинки для людей похилого віку, лікарні), у громадському транспорті (включаючи зупинки), а також у клієнтських зонах торгівлі товарами повсякденного попиту (продовольча торгівля, аптеки, банки, поштові відділення та ін.)
  • Рекомендоване носіння масок FFP2 у всіх інших закритих приміщеннях

3G залишається загальним правилом для в’їзду в Австрію з-за кордону (за винятком зон поширення нових штамів)

На території Австрії не зберігається жодних спеціальних правил доступу, жодних зелених паспортів.

До 5 березня на час перехідного періоду, як було оголошено, вводиться часткове ослаблення коронавірусних заходів. Так, з 19 лютого майже всюди 2G замінюється на 3G (зачіпає канатні дороги, автобусні поїздки, екскурсії, тілесно-орієнтовані послуги, спортивні заходи, виставки, громадські заходи тощо)

Щодо скасування безкоштовних тестів жодного остаточного рішення прийнято не було, але в будь-якому випадку, – наголосив Вольфганг Мюкштейн, – до кінця березня вони залишаться безкоштовними.

Щодо закону про обов’язкову вакцинацію, також жодного рішення не прийнято. В даний час формується комісія для вироблення рішення з цього питання.

За матеріалами: https://www.krone.at
Фото: знімок екрана Video krone.tv

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України