Новини з Австрії

В Австрії продовжується зростання захворюваності на коронавірус

В даний час в Австрії налічується 83 155 активних випадків коронавірусу (середа). Кількість хворих на 100 000 населення – 696,8. У лікарнях перебуває 1 393 осіб, 73 з них у палатах інтенсивної допомоги (зайнято 4%). Число смертей від коронавірусу склало 20734.

В Австрії продовжується зростання захворюваності на коронавірус. Вже в понеділок було зареєстровано нові цифри зараження у п’ятизначному діапазоні. Про те, наскільки велика кількість незареєстрованих випадків, можна лише здогадуватися. Згідно з прогнозом, в останній прогнозований день, 12 жовтня, очікується від 1200 до 1963 зайнятих ліжок пацієнтами “Корони” у звичайних палатах. Проте нижню цифру вже перевищено – за даними на середу, у лікарнях перебували вже 1 393 пацієнти. До 12 жовтня кількість пацієнтів, які проходять інтенсивну терапію, може знову перевищити позначку 100 осіб – прогнозується до 120 пацієнтів, які проходять інтенсивну терапію.

Міністр охорони здоров’я Йоханнес Раух (Зелені) у середу продовжив закликати до обережності щодо корони. Однак, враховуючи “чисельні кризові ситуації, немає потреби підтримувати такий рівень тривоги”. Існує вакцинація, медикаментозне лікування та моніторинг кількості випадків захворювання, сказав він на Європейському форумі охорони здоров’я в Гастайні (EHFG). “Ми маємо підтримувати охоплення вакцинацією на такому ж високому рівні, якщо не вище”. Крім того, необхідно покращити комунікацію із населенням. “Ми також маємо поширювати впевненість, що ми здатні впоратися з цими кризами”, – наголосив міністр охорони здоров’я.

Під час розпалу пандемії корони держава простягла компаніям руку економічної допомоги. Однак Інститут Momentum представив список понад 6 000 компаній, яким COFAG, агентство, що займалося наданням допомоги, надало надмірне субсидування. Це означає, що вони отримали від держави більше, ніж мали. У 2020 фінансовому році Bellaflora Gartencenter Gesellschaft була найперефінансованішою, з профіцитом 1,374 млн. євро. Гігант із виробництва очок Fielmann (1,15 млн) та Falkensteiner Hotel Club Funimation Katschberg GmbH (1,08 млн) також потрапили до верхньої частини списку. У цьому списку помітна велика кількість франчайзі McDonald’s: Martina Jansky GmbH (1,038 млн.) на четвертому місці, за нею слідують Heinritzi Gastronomie GmbH (906 000) та Del Frate GmbH (810 000) на сьомому та восьмому місцях. Bauhaus Depot GmbH займає 10 місце.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України