Новини з Австрії

В Австрії поліцейський подав до суду на тисячі австрійців за репост його фото з закликами розправи над ним

Ця подія унікальна і, звичайно ж, назріла. Після небаченого потоку проклять і ненависті в мережі поліцейський з Карінтії подав до суду на тисячі авторів репосту, що ображають його

Скоро будуть винесені перші вироки, а від Граца до Санкт-Пельтена кримінальні звинувачення і раніше надходять до судів.

32-річний поліцейський працював на незаконній демонстрації проти антікоронавірусних заходів корони в Інсбруку. Під час неї поліцейський з колегами тимчасово затримав літнього учасника незаконної акції. Все це потрапило на фотокамери. Затримання викликало величезну хвилю ненависті проти силовика.

«Нехай особа цього поліцейського облетить увесь світ. Це він бешкетував під час демонстрації. Він збив з ніг 82-річного невинного чоловіка. Якого потім заарештували і кілька годин допитували. Винен ось цей поліцейський », – написав розгніваний користувач Facebook і додав фотографію поліцейського.

Після цієї публікації поліцейського накрила небувала хвиля гніву мережевих читачів. Вони називали його Scheiß-Polizist і feige Sau. Погрожували також і його сім’ї, а від матері навіть зажадали вибачитися за сина.

5 000 користувачів Facebook лайкнули і поділилися закликом до розправи над поліцейським. І кожен з них тепер постане перед судом, що гарантує адвокат поліцейського Роберт Кершбаумер. У відношенні 1 500 підозрюваних розслідування вже закінчилося, і 300 кримінальних справ вже знаходяться в судах.

«Я гарантую, що відучу кожного негідника розміщувати в Інтернеті фотографію поліцейського з зневажливим текстом», – впевнений тирольский юрист. Обвинуваченим загрожують серйозні грошові штрафи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України