Новини з Австрії

В Австрії поліцейські витягли жінку з собачкою з автомобіля, що тонув в Дунаї

Порятунок прийшов в останні секундаи! 74-річну жительку Лінца та її собаку витягли поліцейські з дрейфуючого по Дунаю автомобіля

Через хвилину після того, як дама та її вихованець були витягнуті з напівзатопленого авто, машина пішла на дно. Автомобіль зірвався у води Дунаю близько пів на десяту вечора в районі Брюкенкопф Норд.

Двоє з 14 учасників рятувальної операції одразу скинули з себе зброю та спорядження і попливли до автомобіля, що тонув. Вони спробували відчинити дверцята, але єдине, що їм удалося — це обірвати дверні ручки.

Тоді у воду зістрибнули решта членів підрозділу. Дамі, що сидиіла за кермом, вдалося десь на сантиметр опустити бічне скло. Вчепившись за край скла, поліцейський зміг його повністю опустити вниз. Через бічне вікно господиня та її пес були витягнуті назовні і вплав доставлені на берег. Постраждалих були відправлені в університетську клініку Лінца, їх життю нічого не загрожує.

У рятувальній операції брало участь чотирнадцять поліцейських, вісім з яких працювали у воді, а шестеро страхували їх з берега.

За матеріалами: https://www.krone.at
Фото: © fotokerschi.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України