Новини з Австрії

В Австрії ПЛР-тест тепер обов’язковий для приїжджаючих з деяких країн

Губернатор Штирії виступив за обов'язкову вакцинацію відвідувачів нічних ресторанів

В даний час в Австрії нараховується 6 791 активний випадок коронавіруса (субота). Кількість хворих на 100 000 населення – 28,3. Видужало 634 235. У лікарнях перебуває 74 людини, 26 – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 524. вакциновано 5 218 732 чоловік (66,05%). 54,28% населення Австрії вже має повний захист.

Федеральний уряд вводить обов’язкові тести ПЦР для людей, які повертаються з Іспанії, Нідерландів і Кіпру. Про це заявив міністр охорони здоров’я Вольфганг Мюкштейн на прес-конференції в суботу в Вельсі. Той, хто прибуває прямим рейсом з Іспанії, Нідерландів або Кіпру, повинен буде здати тест ПЛР. Повністю вакциновані і особи які видужали , які пройшли хоча б одну вакцинацію – виключаються. Якщо ви не можете пред’явити тест ПЛР, то його можна зробити безкоштовно в аеропорту. Вирушати на карантин потрібно тільки в разі позитивного результату. За відмову від тесту загрожує штраф до 1 450 євро.

Губернатор Штирії Герман Шютценхёфер (ÖVP) висловився за обов’язкову вакцинацію відвідувачів нічних закладів. Він критично ставиться до тестів ПЛР, які в даний час пропонуються федеральним урядом в якості альтернативи вакцинації при відвідуванні. Оскільки оцінка може зайняти до 24 годин, то сумнівно, що молоді люди дійсно зважилися б піти на дискотеку. «Якби мене запитали, я б все одно порекомендував зробити щеплення тільки для нічних ресторанів і дискотек. Тому що тільки вакцинація захищає ».

За даними AGES, 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусом за останні сім днів на 100 000 жителів, становить 28,3. Цей показник, як і раніше найвищий в Зальцбурзі (65,1), за ним слідують Відень (37,9) і Форарльберг (35,3). Найнижчий показник у Бургенланді (10,8) і Нижньої Австрії (14,3).

Фото: © APA / ROBERT JAEGER / ROBERT JAEGE

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України