Новини з Австрії

В Австрії після позитивного тесту на коронавірус зникли три працівниці секс-індустрії

Скандал в борделі в Штирії: три секс-працівниці зникли після позитивного тесту

Вірусна тривога в закладі червоних ліхтарів в Штирії! Хворий коронавірусом також розважався в борделі «Funny Hill» в Шпільфельде. Заражений клієнт відвідав заклад червоних ліхтарів і його дам трохи більше тижня тому, з 23 по 25 серпня. Після цього у трьох секс-робітниць виявлений позитивний результат тесту, а їх місцезнаходження невідоме.

Влада Штирії вже виступили з публічним зверненням, але співпраця, по всій видимості, залишає бажати кращого. Схоже, що всі сторони мало зацікавлені у співпраці. Це стосується не тільки клієнтів, які в більшості випадків хочуть залишатися анонімними, а й тих, хто відповідає за клуб. Владу особливо обурює поведінка робітниць. Тому що знаходження трьох секс-працівників, які мали позитивний результат тесту на вірус, невідомо. Всі три жінки з Румунії повідомили неправильну адресу.

«Чесно кажучи, ми не знаємо, де вони. Поліція вже працює », – сказала Карін Візеггер-Ек з адміністрації Лейбніца. «На жаль, жодна із залучених сторін не йде на співпрацю». І ще: «Кожен власник крихітного кафе або пивної повинен документувати, хто і коли був у нього, а деякі підприємці, очевидно, вважають, що закони на них не поширюються», – пояснює Візеггер-Ек.

Після другої постанови Міністерства охорони здоров’я про відкриття публічних будинків їм можна відкритися заново. Згідно зі звітом, до них застосовуються ті ж правила, що і до розважальних і культурним установам. Таким чином, людям можна відвідувати секс-клуб тільки в тому випадку, якщо вони можуть надати докази 3G – вакциновані, протестовані або одужали.

Адміністрація Лейбніца виступила з публічною закликом. Всі люди, які знаходилися в нічному клубі «Funny Hill» в Шпільфельде з понеділка, 23 серпня, по середу, 25 серпня, повинні дуже уважно стежити за своїм станом здоров’я протягом наступних кількох днів. У разі появи симптомів корони вони повинні негайно зателефонувати здоров’я 1450 з референсом «Cluster Nachtclub Spielfeld». І, якщо у них немає симптомів, добровільно пройти PCR-тест і звести свої соціальні контакти до мінімуму.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України