Новини з Австрії

В Австрії підтвердили 8 випадків коронавірусу “дельта” – це може загрожувати подальшому зняттю обмежень

В даний час в Австрії налічується 9 958 активних випадків коронавіруса (субота). Кількість хворих на 100 000 населення -23,3. Видужало 624 007. У лікарнях – 229, з них 97 – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 396. вакцинувалося 4 161 072 чоловік (52,86%). 26,51% населення Австрії вже має повний захист.

Вісім підтверджених випадків варіанту «дельта» в Нижній Австрії

Три людини вже одужали. Згідно з аналізом, варіант коронавіруса «дельта» (відомий як індійський штам), набагато більш заразний, ніж альфа-тип, виявлений у Великобританії. Саме цей варіант зараз становить загрозу подальших кроків по знятті обмежень. «З 8 осіб п’ятеро подорожували, тому передбачається, що вони інфікувалися під час перебування за кордоном», – говорить представник. Перераховані країни Росія, Мальдіви, Непал, Сальвадор і Італія. Четверо мають місце проживання в районі Санкт-Пельтен, і по одній людині живе в Медлінг, Генсерндорфе, Корнойбург і Брук-ан-дер-Лайта.

Кількість нових випадків зараження в Австрії продовжує знижуватися

З учорашнього дня в Австрії було зареєстровано 200 нових випадків зараження. Це найнижчий показник за добу за дев’ять місяців. 6 вересня було 184 нових випадки. Таким чином, семиденна захворюваність на 100 000 жителів становить близько 23. І вакцинація також прогресує: понад два мільйони австрійців в даний час повністю імунізованих від коронавіруса. Понад чотири мільйони осіб отримали перший укол. «Я дуже радий, що програма вакцинації прискорюється», – сказав міністр охорони здоров’я Вольфганг Мюкштайн.

У першій столиці федеральної землі, Айзенштадт, показник захворюваності за 7 днів становив нуль

Крім неї, цього домоглися і три райони Австрії: Руст в Бургенланде, Тамсвег в Зальцбурзі і Кітцбюель в Тіролі. Там теж за останні сім днів кількість нових випадків зараження коронавірусів на 100 000 жителів влади не зареєстрували. 7-денна захворюваність також знижується по всій країні. Вона вже нижче 50 у всіх федеральних землях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України