Новини з Австрії

В Австрії під час з’ясуванян стосунків загинули 35-річна жінка та 47-річний чоловік

У четвер близько 10:40 поліція Хоенемса (округ Дорнбірн) отримала повідомлення про суперечку в таунхаусі по вулиці Рудольфа фон Емса і відразу виїхала на виклик. Перед будинком вона виявила 35-річну постраждалу з кількома колотими та різаними ранами. Мабуть, вона намагалася втекти з небезпечної для життя ситуації у власній квартирі надвір.

Підозрюваний у цей час замкнувся у будинку. Спецпідрозділ «Кобра» відчинив двері, виявивши за ними 47-річного підозрюваного, залитого кров’ю та з важкими колотими ранами. Разом із дружиною його було доставлено до лікарні Фельдкірха. Проте лікарі нічого не змогли зробити для обох постраждалих. Незважаючи на термінову операцію, вижити жодному з них не вдалося.

“Ймовірно, вбивству передувало з’ясування відносин”, – прокоментували інцидент у земельному управлінні поліції Форарльберга.

Не виключено, що під час сварки обидва зрештою завдали один одному смертельних травм. Проте ймовірніше, що 47-річний чоловік напав на жінку, а потім хотів покінчити життя самогубством. “Втім, це ми поки що не можемо точно встановити”, – пояснили там. Що ж до зброї злочину, це у будь-якому разі «колюче знаряддя», відповідне нанесеним ранам. Решта — у компетенції органів слідства.

Це 31 за рахунком вбивство жінки цього року.

За матеріалами: https://www.heute.at
Фото: Mathis

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України