Новини з Австрії

В Австрії очікують значне збільшення захворюваності на коронавірус, але уряд не буде вводити нових обмежень

В даний час в Австрії налічується 62 336 активних випадків коронавірусу (середа). Кількість хворих на 100 000 населення – 442,6. У лікарнях перебуває 653 особи, 50 з них у палатах інтенсивної допомоги (зайнято 2%). Число смертей від коронавірусу склало 20 011. Вакцинувалося 6830837 людини (76,07% всього населення). 62,39 % має активний сертифікат.

Консорціум прогнозів Covid припускає, що зростаюча кількість коронавірусних інфекцій в Австрії незабаром відчується в лікарнях. Таким чином, у найближчі два тижні слід очікувати потроїння числа пацієнтів із Covid-19 у зоні звичайного догляду. У своїй поточній оцінці експерти відділень інтенсивної терапії (ВІТ) очікують, що до початку липня буде госпіталізовано вдвічі більше пацієнтів з Covid, ніж зараз. Відповідно до звіту, підваріанти BA.4/BA.5 вже були відповідальні за більш ніж 70 відсотків усіх інфекцій у Відні та Зальцбурзі на попередньому тижні.

Цього тижня уряд не запроваджуватиме жодних нових заходів, але продовжить покладатися на “особисту відповідальність”. У разі подальшого підвищення можливе повторне введення вимог про носіння масок. Міністр охорони здоров’я Раух хоче уникнути подальших радикальних заходів, таких як локдаун. “На даний момент я їх не бачу приводів для локдауну та обмежень на вихід”. Однак у ході пандемії навчилися нічого не виключати.

“Після двох років пандемії йтиметься про перехід на режим життя з вірусом, що також означає вихід із режиму кризи. Життя з Covid можливе”

Поточний варіант BA.4/BA.5 дозволить це з технічного боку. У будь-якому разі міністр продовжує робити ставку на вакцинацію:

“Ми готуємось зібрати якнайбільше людей на ревакцинацію як мінімум у серпні-вересні”.

“BA.5 домінує з минулого тижня”, – написав Елінг у Твіттері, показавши відповідний графік з Інституту епідеміології інфекцій, AGES та Інституту молекулярної біології у Відні.

Дуже добре видно, що підваріант уже тиждень тому складав трохи більше половини процесу зараження. Б.А. 2, з іншого боку, лише близько 35 відсотків. Це ясно показує, що літню хвилю більше зупинити. “У масках чи без, ми вже не зупинимо хвилю”. На думку експерта, єдиним розумним заходом є четверта вакцинація для всіх, “хто боїться важкого перебігу хвороби, тому що хвиля йде вже ЗАРАЗ”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України