Новини з Австрії

В Австрії на учасника спортивного забігу напали корови

 

Рано вранці в суботу в районі австрійського містечка Нойнкірхен на 44-річного учасника організованого спортивного заходу напали корови

Чоловік отримав серйозні травми обличчя, повідомили в управлінні державної поліції Нижньої Австрії. Постраждалого госпіталізували в земельну лікарню в Вінер-Нойштадт.

Напад тварин відбувся на пішохідній стежці між Умшусрігелем і Хохвекселем в муніципалітеті Аспангберг-Санкт Петер. За даними поліції, корови на пасовищі просто хотіли захистити своїх телят.

Поліція і фахівці черговий раз попереджають безтурботних туристів про потенційну небезпеку тварин на пасовищах, особливо корів з телятами. Такі напади трапляються в Австрії регулярно.

Рік тому Австрійський верховний суд (OGH) підтвердив часткову провину і фермера і власниці собаки в трагедії в Тіролі

28 липня 2014 року 45-річна мандрівниця з Німеччини проходила по гірській стежці зі своєю собакою в долині Пінністаль (в районі Штубайталь) в Тіролі, коли раптово на них напали корови, які пасуться тут на альпійському лузі. Як показав розтин, призначений слідством, жінка була просто розтоптана коровами. Родичі загиблої подали в суд на відшкодування збитків. Ось чому тепер земля Верхня Австрія кілька днів тому висунула вимогу страхування цивільних ризиків для власників альпійських лугів. OÖ Versicherung забезпечує захист відповідальності до 2,5 мільйона євро в кожному випадку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України