Новини з Австрії

В Австрії грузин намагався вбити колишню дружину у лікарні

На жінку скоєно напад із ножем прямо у державній лікарні. Потерпіла отримала серйозні поранення голови та шиї.

Нападник уже мав заборону наближення, але це не завадило 43-річному грузину знову напасти на колишню дружину, навіть у державній клініці Мелька. Він кілька разів ударив 41-річну жінку ножем. Громадянка Грузії отримала поранення в області шиї, порізи в області лівого вуха та ока, а також травми правого передпліччя.

Після кривавого злочину грузин, який мав судимість, втік на своєму авто, але вдень був затриманий у містечку Кілб. Він заявив, що шукав лише розмови з колишньою про їхніх дітей, що, схоже, було спростовано відеозаписами. Заяви підозрюваного “перебувають у величезній суперечності з відеозаписами”, йдеться у повідомленні поліції. Прокуратура розпорядилася здати аналіз крові підозрюваного та відправити його до СІЗО Санкт-Пельтен.

Жінку допитали після амбулаторного лікування у поліцейській дільниці Мелька. Вона пояснила, що її колишній чоловік уже переслідував її на машині дорогою на роботу. Поліцію викликали лише після 12:30. Зброю нападу, ніж із лезом довжиною близько п’яти сантиметрів, досі не знайдено.

Державне управління кримінальної поліції Нижньої Австрії розслідує справу замаху на вбивство. Чоловіка також підозрюють у регулярному вживанні речовин, що викликають звикання. У його авто було виявлено та вилучено наркотики та пов’язані з їх вживанням приналежності.

За матеріалами: https://www.oe24.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України