Новини з Австрії

В Австрії день повного припинення коронавірусних обмежень хочуть відзначити національним святом

Експерти по трудовому праву в Австрії сходяться на думці, що відмова від здачі тестів «звичайно ж стане приводом для звільнення»

В даний час в Австрії нараховується 28 310 активних випадків коронавіруса (неділя). Кількість хворих на 100 000 населення -143,6. Видужало 707 788. У лікарнях перебуває 840 осіб, 219 з них – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 784. Вакциновано 5 750 656 осіб (64,38% загальної кількості населення). 60,82% вже має повний захист.

Якщо керівник політичної партії в Австрії FPÖ Герберт Кікль доб’ється свого, припинення заходів щодо стримування пандемії коронавірусу повинні перетворитися в національне свято.

«26 жовтня повинен вдруге стати Днем Свободи», – сказав він. Кікль стверджував, що велика частина населення вже захищена від тяжкого перебігу хвороби перехворівши і вакциновавшись. Крім того, вже існують кращі варіанти лікування.

Той факт, що 3G буде введено на робочому місці, в даний час вважається справою вирішеною

ÖGB, міністри охорони здоров’я та праці позитивно ставляться до проекту. Детальні питання про 3G в даний час обговорюються соціальними партнерами. Згідно з опитуванням, проведеним компанією ATV, 37 відсотків опитаних (вибірка 500 осіб) вважають 3G на роботі «дуже хорошою ідеєю», а 26 відсотків вважають її «хорошою ідеєю». 11% бачать в цьому «досить погану ідею», 20% – «дуже погану ідею». Міністр праці нагадав, що згідно з австрійським трудовим законодавством звільнення може проводитися без пояснення причин – за деякими винятками. Експерти по трудовому праву сходяться на думці, що відмова від здачі тестів «звичайно ж стане приводом для звільнення».

Після антикоронавірусної демонстрації в кафе неподалік від Віденського університету, куди втекли контрдемонстранти, сталися заворушення

Представник поліції Крістофер верхняками сказав, що, за відомостями виконавчої влади, дві групи – одна права екстремістська, інша – ліворадикальна – кожна по десять-дванадцять чоловік напали один на одного близько 17.30 перед кафе. Відбулися фізичні зіткнення, на терасі кафе билися стільцями і квітковими горщиками. Через кілька хвилин втрутилася поліція. Згідно з її повідомленням, бійку почали радикальні угруповання, які брали участь в основній демонстрації проти заходів CoV.

Фото: © APA / GEORG HOCHMUTH / GEORG HOCHMUTH

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України