Новини з Австрії

В Австрії через пандемію коронавірусу було зафіксовано підвищену смертність в будинках для людей похилого віку

В даний час в Австрії нараховується 28 254 активних випадків коронавіруса (п’ятниця). Кількість хворих на 100 000 населення -152,4. Видужало 728 463. У лікарнях перебуває 873 особи, 217 з них – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 919. вакциновано 5 805 508 осіб (65,00% загальної кількості населення). 61,64% вже має повний захист.

Під час кризи, викликаної коронавірусом, в будинках для людей похилого віку Штирії померло на 1 155 жителів, більше, ніж в середньому по країні

«У 2020 році у нас була підвищена смертність в будинках для людей похилого віку, що можна сказати абсолютно відверто», – сказав радник з охорони здоров’я.

Нещодавно почала роботу експертна комісія з розгляду скандальної ситуації в будинках для людей похилого віку в Штирії. Експерти повинна виробити рекомендації щодо заходів контролю і антикризового управління.

У Штирії вакцина Янссен від Johnson & Johnson більше не буде використовуватися для імунізації

Про це повідомив координатор вакцинації Штирії Міхаель Корен. За його словами, федеральний уряд рекомендує більше не застосовувати Johnson & Johnson. Штирія тепер тільки виконує цю рекомендацію. Для вакцинації з наступного тижня будуть пропонуватися тільки вакцини Pfizer / Biontech і Moderna.

Фото: Grafik: ORF.at/corona; Quelle: corona-ampel.gv.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України