Новини з Австрії

В Австрії бухгалтерка, яка обманула готель на 4,1 мільйона євро три роки проведе за гратами

Бухгалтер, обдурила готель Захер на 4,1 мільйона євро, отримала три роки позбавлення волі

Земельний суд Відня засудив колишнього головного бухгалтера віденського розкішного готелю Захер до трьох років позбавлення волі, з яких один рік безумовного покарання

З січня 2010 року по грудень 2020 року вона має перенаправила на свої рахунки близько 4,1 мільйона євро. За її словами, присвоєні кошти вона надавала в першу чергу своєму синові-наркоману, який, як кажуть, вів непомірно дорогий спосіб життя.

Рішення не остаточне – адвокат Астрід Вагнер попросила час для аналізу вироку. Однак, якщо вирок набере законної сили, то у жінки є всі шанси не потрапити до в’язниці. Якщо частина покарання, що підлягає відбуванню, не перевищує дванадцяти місяців, воно може бути відбуте у вигляді домашнього арешту з електронним контролем.

Підсудна, яка почала працювати бухгалтером в готелі в 1990 році, почала виводити кошти всієї холдингової компанії, просто переводячи випущені рахунку на свій власний ощадний рахунок. Звідти вона переводила мільйони на рахунок свого сина.

Підсудна, за її словами, хотіла забезпечити «спокійні сімейні відносини» і тому втручалася щоразу, коли її синові потрібна фінансова підтримка. Знову і знову він розповідав матері про борги за наркотики, про переслідування мафії і вимагав грошей. З іншого боку, будучи неповнолітнім, син не працював, часто відвідував казино, пізніше відпочивав в Дубаї і влаштував вечірку з нагоди дня народження за 18 000 євро.

Прокурор засумнівався, що хлопчик вже був наркоманом в дванадцять років, тому що саме в цьому його віці мати почала свої махінації. Після цього підсудна визнала, що робила своєму синові, другій дитині і іншим людям подарунки, купувала одяг і т.д. «У неї залежність від особистісної акцентуації, – сказала адвокат Вагнер, – вона надмірно соціальна і залежна від суджень інших».

Слідству вдалося довести 349 шахрайських переказів. Сама 49-літня дама не вела облік сум. Вона повністю згодна зі звітом про збиток готелю, де вона колись починала як учениці.

Її махінації були розкриті в середині січня 2021 року. Обслуговуючий готель банк помітив сумнівні перекази, спочатку запідозривши можливе відмивання грошей.

«Ніхто не помітив цього. Ні аудитори, ні укладачі балансу, ні вище керівництво », – визнав керуючий директор групи готелів Захер.

Підсудна частково відшкодувала завдані збитки. Після припинення трудових відносин вона перевела готелю 100 000 євро. З тих пір вона зробила ще два перекази по 1 000 євро кожен.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України