Новини з Австрії

В Австрії 7-денна захворюваність на коронавірус нижче 40 на 100 тис. населення

Коронавірус в Австрії: 498 нових випадків, введений обов’язковий виїзний тест для тірольського Пітцталя, інфікований вчитель без маски створив кластер з 29 випадків у Нижній Австрії, 7-денна захворюваність нижче 40

В даний час в Австрії нараховується 13 709 активних випадків коронавіруса (станом на cуботу). Кількість хворих на 100 000 населення -39,8. Видужало 616 119. У лікарнях – 285, з них 171 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 334. Вакцинувалося 4 980 906 осіб. 19,27% населення Австрії вже має повний захист.

Земля Тіроль ввела в дію виїзний тест для комуни Пітцталь

Він вступає в силу в неділю і буде діяти до 9 червня включно. Це також відноситься до тих, хто був вакцинованим і видужав, йдеться в розпорядженні. Обов’язковий виїзний тест застосовується до всіх, хто зупинявся в громадах Санкт-Леонхард, Веннс, Єрценс або Арцль і хоче покинути Пітцталь. Від обов’язкового тестування не беруть участь діти у віці до десяти років, школярі, які відвідують школу, вантажний транспорт та люди, яким доводиться мати справу з адміністративними або судовими процедурами, які не можна відкладати. Для поїздок між постраждалими громадами не потрібно ніяких тестів. У п’ятницю виїзний тест для муніципалітету Умгаузен в Тіролі (район Імст), який діяв з 14 травня, продовжено ще раз, він також застосовується до 9 червня включно

За словами радника з охорони здоров’я Ульріке Кенігсбергера-Людвіг (SPÖ), в суботу скандальний шкільний кластер в початкових школах в Орт-ан-дер-Донау і Енгель-Хартскірхен значно виріс. Число підтверджених випадків зросло з 19 до 29. 154 людини перебувають на карантині. Згідно зі статтею в газеті «Kronen Zeitung», вірус міг проникнути в школу через інфікованого вчителя. На думку влади, вірогідні і інші позитивні випадки, йдеться в статті. Тепер влада перевірятиме, чи викладав вчитель без маски. Можливо неправомірна поведінка інфікованого вчителя в даний час розслідується Управлінням освіти.

За даними Агентства з охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів (AGES), 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусом за останні сім днів на 100 000 жителів становить 39,8. За винятком Форарльберга (87,4) і Тіролю (54), у всіх федеральних землях зараз менше 50. У Бургенланда як і раніше найнижчий показник – 21,1.

Фото: © APA / EXPA / JOHANN GRODER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України