В Австрії 7-денна захворюваність на коронавірус нижче 40 на 100 тис. населення

Коронавірус в Австрії: 498 нових випадків, введений обов’язковий виїзний тест для тірольського Пітцталя, інфікований вчитель без маски створив кластер з 29 випадків у Нижній Австрії, 7-денна захворюваність нижче 40

В даний час в Австрії нараховується 13 709 активних випадків коронавіруса (станом на cуботу). Кількість хворих на 100 000 населення -39,8. Видужало 616 119. У лікарнях – 285, з них 171 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 334. Вакцинувалося 4 980 906 осіб. 19,27% населення Австрії вже має повний захист.

Земля Тіроль ввела в дію виїзний тест для комуни Пітцталь

Він вступає в силу в неділю і буде діяти до 9 червня включно. Це також відноситься до тих, хто був вакцинованим і видужав, йдеться в розпорядженні. Обов’язковий виїзний тест застосовується до всіх, хто зупинявся в громадах Санкт-Леонхард, Веннс, Єрценс або Арцль і хоче покинути Пітцталь. Від обов’язкового тестування не беруть участь діти у віці до десяти років, школярі, які відвідують школу, вантажний транспорт та люди, яким доводиться мати справу з адміністративними або судовими процедурами, які не можна відкладати. Для поїздок між постраждалими громадами не потрібно ніяких тестів. У п’ятницю виїзний тест для муніципалітету Умгаузен в Тіролі (район Імст), який діяв з 14 травня, продовжено ще раз, він також застосовується до 9 червня включно

За словами радника з охорони здоров’я Ульріке Кенігсбергера-Людвіг (SPÖ), в суботу скандальний шкільний кластер в початкових школах в Орт-ан-дер-Донау і Енгель-Хартскірхен значно виріс. Число підтверджених випадків зросло з 19 до 29. 154 людини перебувають на карантині. Згідно зі статтею в газеті «Kronen Zeitung», вірус міг проникнути в школу через інфікованого вчителя. На думку влади, вірогідні і інші позитивні випадки, йдеться в статті. Тепер влада перевірятиме, чи викладав вчитель без маски. Можливо неправомірна поведінка інфікованого вчителя в даний час розслідується Управлінням освіти.

За даними Агентства з охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів (AGES), 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусом за останні сім днів на 100 000 жителів становить 39,8. За винятком Форарльберга (87,4) і Тіролю (54), у всіх федеральних землях зараз менше 50. У Бургенланда як і раніше найнижчий показник – 21,1.

Фото: © APA / EXPA / JOHANN GRODER

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh