Новини з Австрії

В Австрії 45-річна Памела Ренді-Вагнер переобрана головою SPÖ 75 відсотками однопартійців

Партійне SPÖ зібрання відбулося в суботу вранці в Wiener Messe на 45-ю федеральну партійну конференцію, на якій Памела Ренді-Вагнер вперше балотувалася на пост голови

Їй необхідно було підтвердити результат в 97,8 відсотка, яких вона отримала в Вельсі три роки тому. Однак уже заздалегідь бос SPÖ визначила лише близько 71 відсотка голосів в якості мети. Результат виявився трохи вище бар’єру, встановленого Ренді-Вагнер. Кожен четвертий однопартієць був проти її обрання. За підсумками голосування вона набрала лише 75 відсотків голосів своїх товаришів по партії.

Лише легендарний Бруно Крайський, який згодом правив країною 13 років, в 1967 році добився гіршого результату.
➤ 1967 Бруно Крайський 69,8 відсотка
➤ 2021 Памела Ренді-Вагнер 75,3 відсотка
➤ 2012 Вернер Файманн 83,4 відсотка
➤ 2014 Вернер Файманн 84 відсотки
➤ 1987 Фред Сіноватц 87,7 відсотка
➤ 2004 Альфред Гузенбауер 88,9 відсотка
➤ 1 951 Адольф Шерф 89,7 відсотка
➤ 1997 Віктор Клима 90,2 відсотка
➤ 1995 Франц Враницький 90,5%
➤ 1 988 Франц Враницький 93,6 відсотка

У своїй промові, яка тривала майже п’ятдесят хвилин, лідер партії виклала свої плани. Ключовими елементами були терміни «підйом» і «досягнення», тому що «для багатьох людей в Австрії досягнення успіху перестало мати сенс», тому що «соціальні ліфти в останні роки зникли для все більшого і більшого числа людей». Вона нагадала, що головне завдання соціал-демократії – забезпечити майбутнє Австрії, особливо зараз, в результаті пандемії корони, «коли людям не потрібно боятися за свої кошти до існування». Вона також наголосила на важливості того, щоб «соціальний прогрес знову став можливий для всіх в Австрії». Однак для цього необхідно зміцнити державу загального добробуту, підняти економіку, забезпечити і створити робочі місця.

В ході виступу лідер партії також піддала різкій критиці правлячу партію. «З тих пір, як Курц очолив ÖVP, уряд змінювався кожні два роки», – критикує лідер SPÖ. Коли справа доходить до демократії, то в Австрія вона регресує.Ренді-Вагнер чітко дала зрозуміти, що з ÖVP не може бути створено жодного спільного уряду. «При мені не буде ніякої коаліції з Курцом (канцлер Австрі\)».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України