Новини з Австрії

В Австрі зафіксовано три підряд втечі ув’язнених: у в’язницях посилено заходи безпеки

Після нещодавніх трьох випадків втечі ув’язнених підряд Міністерство юстиції провело обшуки та посилило заходи безпеки для медичного конвою. У середу також пройшла фокус-акція у в’язницях.

Троє в’язнів, що втекли в Нижній Австрії, за тиждень — ось з таким балансом зараз стикається Міністерство юстиції. Після втечі 16-річного злочинця у понеділок у Вінер Нойштадті, у вівторок увечері 35-річний ув’язнений із в’язниці Штайн також втік під час відвідин лікарні. Поки що пошуки афганця та росіянина дали негативні результати. І, як стало відомо в середу, зникла і ув’язнена з в’язниці Шварцау (район Нойнкірхен). Перебування жінки було неохороненим, «оскільки мали місце неодноразові виходи для підтримки соціальних контактів (наприклад, з дітьми), з яких ув’язнена завжди поверталася справно». Ув’язнена «демонструвала дуже хорошу поведінку і просто була спантеличена поганими новинами».

За власними заявами, Мін’юст уже відреагував запровадженням надзвичайних заходів. “Усім в’язницям дано вказівку здійснювати медичний супровід лише з дотриманням особливих заходів безпеки до подальшого повідомлення”, – йдеться у заяві. У ході ключової операції у середу було проведено обшуки у численних приміщеннях тримання під вартою у 21 тюрмі по всій країні. За даними відомства, увага також була приділена предметам, які можна було використати для підготовки до втечі.

Крім того, інциденти, пов’язані з безпекою, такі як пагони, тепер «постійно оцінюються і відбувається обмін професійними кадрами на різних рівнях». Також здійснюється обмін з іншими гілками влади та європейськими тюремними адміністраціями. «Кожна спроба втечі докладно аналізується, щоб винести уроки та відповідним чином адаптувати існуючі заходи безпеки або модернізувати пристрої безпеки». Результати також враховуються під час навчання та подальшого перенавчання тюремних охоронців.

«Незважаючи на ширше використання технічних засобів безпеки, таких як камери спостереження, та суворі правила щодо конфігурації приміщень для утримання під вартою, повністю виключити пагони неможливо.»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України