В авангарді революції мають бути студентство та інтелігенція

16 грудня 2013 року небайдужі мешканці Миколаєва вчергове зібралися на місцевому Майдані. Цього дня основною темою обговорень було зухвале та цинічне фальшування результатів виборів у “проблемних” округах. Зауважимо, що в Києві було вдруге вкрадено перемогу не лише у свободівця Юрія Левченка.

Аналогічний злочин стався й на Миколаївщині, де так званому “губернатору” було віддано перемогу, яку, за даними екзит-полів, впевнено здобував єдиний кандидат від об’єднаних сил опозиції Аркадій Корнацький.

Виступаючи перед зібранням, очільник Миколаївської обласної організації ВО “Свобода” Демид Губський висловив переконання в тому, що приголомшливо брутальні дії режиму пов’язані із безвихіддю, до якої призвела його зухвала людиноненависницька політика.

“У своєму нахабстві та зневажливому ставленні до людей можновладці зайшли занадто далеко. Після того, як вони на догоду власним бізнес-інтересам позбавили людей сподівань на европейське майбутнє, довели до повного занепаду економіку, втопили у крові мирне зібрання та утворили величезний список політв’язнів, шляху назад вони не мають. І саме тому йдуть на відверті фальшування виборів, порушення законодавства, злочини, бо лише в такий спосіб мають шанс ще певний час уникати неминучого покарання. Ми маємо за будь-якої ціни зупинити тих оскаженілих, впевнених у власній безкарності негідників, бо якщо ми не здолаємо корупціонерів, то завтра нас зроблять кріпаками. В цей складний час до авангарду протестів мають долучатися ті, хто завжди у складні для України часи власним прикладом, а подекуди й жертовністю надихали націю на боротьбу, – це студентство та інтелігенція. В Україні немає тих, кого би не стосувалися події, що відбуваються, і наш обов’язок – зробити все, що від нас залежить, аби згодом не червоніти перед онуками за втрачені можливості. Тож до зустрічі на барикадах!” – підсумував Демид Губський.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу  пожертвувати кошти, допоможіть людям, які завтра хочуть добратись на майдан.

Кошти ви можете переказати сюди: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh