Авторські статтіНовини

В Англії знайшли зуб мамонта гігантських розмірів

В Англії під час розкопок археологи знайшли зуб мамонта гігантських розмірів. Імовірно, його вік може досягати 3 мільйони років.

На узбережжі Ессекс в Англії під час розкопок Венді і Джон Бут виявили зуб мамонта. Думки фахівців щодо віку знахідки різняться. На думку одних, решткам більше трьох мільйонів років. Інші ж вчені впевнені, що зуб пролежав в землі не більше 50 000 років.

Професор Адріан Лістер вважає, що це верхній корінний зуб мамонта, з чим погоджується і професор палеонтології Майк Бентон. Також вчені обґрунтували вік рештків, із-за того, що Червоні Скелі почали формуватися 3 мільйона років тому і вік знахідки не може бути більший.

Пяж Нейз, де і знайшли зуб мамонта, славиться своїми давніми скам’янілостями. На території узбережжя часто знаходять скам’янілості, які відрізняються своїми великими розмірами, але зуб мамонта там знайшли вперше. Стівен Уокер, працівник туристичного центру Нейз розповів, що люди регулярно знаходять скам’янілості на пляжі, знаходили б і на скелях, якби були можливості.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України