В Англії знайшли зуб 16-метрової акули-мегалодона, якому більше 3 мільйонів років

Мегалодон був найбільшою акулою з коли-небудь існували, його довжина досягала 16 метрів, а вага – 47 тонн. У Британії знайшли скам’янілість, яка виявилося зубом гігантського підводного хижака. Вік знахідки складає більше 3 мільйонів років.

Археолог Тоні Гейс з Англії зробив відкриття на пляжі міста Клактона в графстві Ессекс. Вчений розповів, що зміг відразу ж точно визначити, чим є його знахідка із-за великих розмірів. Зуби мегалодона, як і розмір тіла риби, в три рази більше, ніж у самої великої білої акули. До цього 65-річний археолог протягом останніх семи років досліджував пляжі свого міста на предмет незвичайних стародавніх знахідок. Крім того, Тоні Гейс курирує місцевий авіаційний Музей Східного Ессекса в Пойнт-Яру, який займається пошуком розбитих військових літаків.

У колекції унікальних знахідок вченого є щелепу дикого кабана, два зуба рідкісного вовняного носорога. Він знайшов багато кісток мамонта – кісточку, частина лоба і зуби. Це відкриття було дивним для даної області, але не таким, як зуб мегалодона, який живий більше 3 мільйонів років тому.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh