Авторські статтіТехно

В Англії знайшли зуб 16-метрової акули-мегалодона, якому більше 3 мільйонів років

Мегалодон був найбільшою акулою з коли-небудь існували, його довжина досягала 16 метрів, а вага – 47 тонн. У Британії знайшли скам’янілість, яка виявилося зубом гігантського підводного хижака. Вік знахідки складає більше 3 мільйонів років.

Археолог Тоні Гейс з Англії зробив відкриття на пляжі міста Клактона в графстві Ессекс. Вчений розповів, що зміг відразу ж точно визначити, чим є його знахідка із-за великих розмірів. Зуби мегалодона, як і розмір тіла риби, в три рази більше, ніж у самої великої білої акули. До цього 65-річний археолог протягом останніх семи років досліджував пляжі свого міста на предмет незвичайних стародавніх знахідок. Крім того, Тоні Гейс курирує місцевий авіаційний Музей Східного Ессекса в Пойнт-Яру, який займається пошуком розбитих військових літаків.

У колекції унікальних знахідок вченого є щелепу дикого кабана, два зуба рідкісного вовняного носорога. Він знайшов багато кісток мамонта – кісточку, частина лоба і зуби. Це відкриття було дивним для даної області, але не таким, як зуб мегалодона, який живий більше 3 мільйонів років тому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.