Новини з Австрії

В аеропорту Відня конфіскували контрабанду 700 тисяч євро у двох чоловіків з Афганістану

Митникам аеропорту Відня вдалося конфіскувати велику суму готівки. Двоє афганців з Відня хотіли поїхати до Стамбула з незадекларованими грошима вартістю цілий статок.

Під час перевірки безпеки на початку квітня чиновники аеропорту Швехат змогли конфіскувати близько 700 000 євро в багажі двох мандрівників. Гроші не були задекларовані і були заховані в поліетиленових пакетах та одязі.

Спочатку у чоловіка з Афганістану було виявлено при собі велику суму готівки. Митницю викликали через відсутність декларації. Чоловік заявив, що гроші нібито виручка продуктового магазину його двоюрідного брата у Відні. Це теж перевірили на місці. Обидва прямували до Стамбула і нібито хотіли витратити гроші на покупки.

«При поїздці в іншу країну ЄС необхідно декларувати готівку, що перевищує 10 000 євро. Ця процедура важлива для запобігання незаконним переміщенням грошей, таким як відмивання грошей і фінансування тероризму”, – пояснює міністр фінансів Магнус Бруннер.

Під час подальшого допиту співробітниками митниці двох підозрюваних кілька разів запитували, чи є у них при собі ще готівка, але відповідь була негативною. Однак у ручній поклажі вже було вилучено близько 320 000 євро. Потім митники перевірили валізи і виявили ще 380 тисяч. Незадекларовані гроші були тимчасово конфісковані, а проти двох афганців було порушено кримінальну справу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України